XIX LIONS klubų forumas Palangoje

2016 m. rugsėjį Palangoje įvyko XIX LIONS klubų forumas, sukvietęs apie 300 "liūtų" ir "liūčių" iš visos Lietuvos miestų ir miestelių. Svetingai visus sutikusi Palanga nepašykštėjo gero oro, malonių staigmenų ir iškilmingų akimirkų.

Anksčiau atvykę turėjo galimybę sužinoti įdomius Palangos miesto istorijos momentus, apžiūrėti nematytus jos kampelius.  Po smagios ekskursijos liūtai rinkosi į Palangos Kurhauzą, kur buvo inauguruoti naujieji klubų prezidentai. Juos priesaikai pakvietė valdybos nariai. Lietuvos LIONS klubų asociacijos gubernatorė D. Šorienė akcentavo siekį auginti klubo narių gretas ir per kadenciją inauguruoti bet vieną naują klubą. Tokį tikslą (didinti LIONS narių skaičių) skelbia ir tarptautinis LIONS asociacijos prezidentas Bobas Corlew.

Svečiai iš Lenkijos džiaugėsi kaimyninių šalių veiklos bendryste, o Palangos miesto vadovai dėkojo už prasmingą visuomenei veiklą. Iškilmingumo ir prasmingumo renginiui suteikė oficialiąją forumo dalį ir šventinį vakarą vedęs Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius bei vadovas Egidijus Stancikas.

Spalvingą LIONS klubą eiseną J. Basanavičiaus gatve lydėjo orkestras. Eiseną vainikavo į dangų paleisti balti balandžiai – Palangos moterų LIONS klubo dovana forumo dalyviams. Šventinio vakaro „Vanagupėje“ metu liūtus linksmino grupė „Tabasco“, kurios solistas Gediminas - Plungės LIONS klubo narys.

Šio forumo renginius vienijo bendra tema – LIONS judėjimo šimtmetis. Šimtmečio lentele papuoštas rausvažiedis kaštonas, kurį "liūtai" pasodino Palangos botanikos parke. Ant šimtmečio vėliavos pasirašė visi forumo dalyviai – vėliava 2017 m. vasarą buvo nuvežta į Čikagą, LIONS judėjimo įkūrimo miestą.

Šventines forumo akimirkas galite pamatyti čia: nuotraukos ir Facebook nuotraukos