XIX LIONS klubų forumas Palangoje

Rugsėjo 17 d. Palangoje įvyko XIX LIONS klubų forumas, sukvietęs apie 300 liūtų ir liūčių iš visos Lietuvos miestų ir miestelių. Svetingai sutikusi Palanga nepašykštėjo gero oro, malonių staigmenų ir iškilmingų akimirkų.

Anksčiau atvykę turėjo galimybę sužinoti įdomius Palangos miesto istorijos momentus, apžiūrėti nematytus jos kampelius.  Po smagios ekskursijos liūtai rinkosi į Palangos kurhauzą, kur buvo inauguruoti naujieji klubų prezidentai. Juos priesaikai pakvietė valdybos nariai-zonų vadovai. Lietuvos LIONS klubų asociacijos gubernatorė Daiva Šorienė akcentavo siekį auginti klubo narių gretas ir per kadenciją inauguruoti bet vieną naują klubą. Tokį tikslą (didinti LIONS narių skaičių) skelbia ir tarptautinis LIONS asociacijos prezidentas Bobas Corlew. Svečiai iš Lenkijos džiaugėsi kaimyninių šalių veiklos bendryste, o Palangos miesto vadovai dėkojo už prasmingą visuomenei veiklą. Iškilmingumo ir prasmingumo renginiui suteikė oficialiąją forumo dalį ir šventinį vakarą vedęs Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius bei vadovas Egidijus Stancikas.

Spalvingą LIONS klubą eiseną J. Basanavičiaus gatve vedė orkestras. Jos kulminacija buvo gubernatorių, klubų prezidentų ir svečių į dangų paleisti balti balandžiai – Palangos moterų klubo dovana forumo dalyviams. Šventinio vakaro „Vanagupėje“ metu liūtus linksmino grupė „Tabasco“, kurio solistas Gediminas - Plungės LIONS klubo narys.

Šio forumo renginius vienijo bendra tema – LIONS judėjimo šimtmetis. Šimtmečio lentele papuoštas rausvažiedis kaštonas, kurį liūtai pasodino Palangos botanikos parke. Ant šimtmečio vėliavos pasirašė visi forumo dalyviai – vėliava kitų metų vasarą bus nuvežtą į Čikagą, LIONS judėjimo  įsikūrimo miestą.

Nuotraukas galite pamatytiu čia Nuotraukos ir FacebookNuotraukos.