Ukmergės LIONS klubas

Veiklos kryptis: pagalba vaikus su negalia auginančioms šeimoms.

Papildoma veikla: pagalba laikiniesiems vaikų globėjams.

Iniciatyva: "Balandinių" šventės - taklos Ukmergės miestui balandžio mėnesio ketvirtos savaitės šeštadienį organizavimas.

Remiamas projektas: Tulpakiemio kaimo socialinio verslo iniciatyva.

2018-2019 m. klubo prezidentas - Vaidotas Kalinas.

Klubo nariai:
Gintautas  Barzda, Aurelijus  Deviatnikovas, Tomas  Džiugas, Rokas Galvonas, Raimonda  Grumadaitė, Henrikas Ivanauskas, Nerijus Kaušas, Raimondas Navickas, Diana Pipcevičiūtė, Audrius  Poška, Nijolė Pukėnaitė, Renata Račickienė, Aušra Rodzevičienė, Elena Šemetienė, Agnė Tėvelytė-Petronienė, Giedrius Vaičaitis, Daiva Varžgalienė, Darius Žitkauskas.

Klubas renkasi - kiekvieno mėnesio pirmą ir trečią antradienį.

Susirinkimų vieta - picerija "Optima13", Kauno g. 43, Ukmergė. Svečių priėmimo vieta - "Roko virtuvė".

Klubas inauguruotas 2018 m. rugsėjo 15 d., inauguravo Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubas.

Kontaktai: tel. +370 698 15618, ukmergeslionsklubas@gmail.com