Lions Clubs

Telšių moterų LIONS klubas gerumo negaili


Telšių moterų LIONS klubo narės šventiniu laikotarpiu aplankė Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės bei Dūseikių socialinės globos namų gyventojus. Jiems įteikė pilnus krepšius savo megztų šiltų kojinių, nuvežė saldžių dovanų.

„Šį pasaulį apkeliausim, tačiau tik kartą. Tad, bet kokį gėrį, kurį galim padaryti, arba bet kokią malonę, kurią galim parodyti bet kokiai žmogiškai būtybei, geriau padarykim dabar. Geriau jau nedelskim, nes šiuo kelių antrą kartą, nepraeisim“,— nusprendusios surengti kalėdinę akciją likimo nuskriaustiesiems sakė Telšių moterų LIONS klubo narės.

„Gerų žmonių dėka surinkome daugiau kaip 70 vilnonių kojinių, kurios iškeliavo į Dūseikių socialinės globos namus ir į Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę. Dėkojame „Saulutės“ lopšelio-darželio auklėtiniams ir visam kolektyvui ne tik už kojines, bet ir nuostabias atvirutes“, - kalbėjo klubo  prezidentė Jolanta Rupeikienė.

Varnių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje apsilankiusios moterys šiltai bendravo su senjorais, sunkiai sergančiais gyventojais, pačios kiekvienam jų primatavo kojines.

Dūseikiuose Telšių moterų LIONS klubo narės dalyvavo surengtame koncerte, kurį dovanojo globos namų darbuotojos ir Ubiškės mokyklos-darželio auklėtiniai bei pedagogės. Vaikai deklamavo kalėdinius eilėraštukus, daineles, dalino atvirukus su šventiniais linkėjimais.

 

 

 

Turite klausimų?

©

Lietuvos LIONS klubų asociacijos rekvizitai:


Adresas: Aguonų g. 7-6, 03213 Vilnius

Juridinio asmens kodas: 300082146

El. paštas: cs@lionsclubs.lt

Sąskaitos Nr. LT123500010002249247

SWIFT kodas: EVIULT21XXX

Banko kodas: 35000, „Paysera LT“, UAB

Kviečiame geros valios žmones prisidėti prie kilnių LIONS veiklos tikslų ir aukoti. Dėkojame už Jūsų gerumą.