Naujienos

Alytaus Dzūkijos LIONS klubo parama paliatyviają pagalbą teikiančiai bendruomenei

2020 07 01

Birželio 26 d. pavakarę į Alytaus Šv. Kazimiero bažnyčios šventorių įvažiavo greitosios pagalbos automobilis. Tai nebuvo iškvietimas gelbėti ligonį. Specialųjį automobilį su plačia šypsena pasitiko parapijos klebonas Rytis Baltrušaitis, būrys Tėviškės namų bendruomenės narių ir draugų.

Lėšas šio automobilio įsigijimui praeitų metų Kalėdinio labdaros koncerto metu sukaupė Alytaus Dzūkijos LIONS klubo nariai, papildomai lėšų skyrė UAB „Intelektualios sistemos“ direktorius, alytiškis Robertas Seilius. UAB „Karvainas“ įsigytą automobilį paruošė eksploatacijai. Pašventinus kilniai misijai skirtą transporto priemonę, buvo aukojamos Šv. Mišios už rėmėjus, skyrusius lėšas kilniam tikslui.

Naujai išrinktasis Dzūkijos liūtų klubo prezidentas Vytautas Kucevičius palinkėjo penkerių metų sukaktį mininčiai Tėviškės namų bendruomenei tęsti atjautos ir altruistinės pagalbos ligoniams misiją. Bendruomenės vadovas Jonas Eimantas Balaika pasidžiaugė, kad padovanotasis automobilis išplės paslaugų sunkių ligonių priežiūrai apimtis bei kokybę. Bendromis rėmėjų pastangomis nupirktas labai reikalingas automobilis, kurio pagalba bus galima pervežti gulinčius pacientus, o taip ir su neįgaliojo vežimėliu. J.E. Balaika nuoširdžiai padėkojo paramos lėšų rinkimo organizatoriams - Alytaus Dzūkijos LIONS klubui, bendruomenės rėmėjui R.Seiliui bei UAB „Karvainas“ savininkams.

Kazimieras Sventickas