Nauja LIONS valdyba šiemet išrinkta virtualioje metinėje konferencijoje

2020 04 20

Balandžio viduryje išrinkta naujoji Lietuvos LIONS klubų apygardos D-131 valdyba, kuri dirbs 2020-2021 metų sezonu, nuo 2020 m. liepos 1 dienos.

Pirmą kartą eilinė metinė LIONS konferencija ir balsavimas vyko nuotoliniu būdu. Iš pradžių planuota platesnė konferencijos darbotvarkė buvo sutrumpinta – svarstyti tik tiek klausimai, kuriems reikia narių patvirtinimo arba balsavimo. Apie LIONS veiklos perspektyvas ir gaires daugiau pakalbėsime LIONS klubų rudens forumo metu – tikime, kad iki to laiko pandemiją įveiksime.

Konferencijos metu patvirtinta LIONS klubų asociacijos valdybos veiklos ataskaita, finansinė ataskaita bei revizijos komisijos ataskaita už 2019-2020 m., pristatyta informacija apie LIONS jaunimo stovyklą Lietuvoje bei klubų ataskaitų teikimo informacija ir pildymo MyLion sistemoje instrukcija.

Ruošiantis ateinančiam sezonui, konferencijoje vienbalsiai patvirtintas 2020-2021 m. LIONS klubų asociacijos biudžetas, išrinkta nauja Revizijos komisija ir jos pirmininkas, kuriuo tapo Saulius Lapšinskas (Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubas). Naujajai valdybai išrinkti prireikė dviejų balsavimo turų, keliems kandidatams surinkus vienodą balsų skaičių. Revizijos komisija peržiūrėjo balsavimo rezultatus ir patvirtino, kad balsavimas nuotoliniu būdu vyko teisingai.

2020-2021 m. Lietuvos LIONS klubų apygardos D-131 valdyboje dirbs šie asmenys:

Gubernatorė

SIGITA SKARUPSKIENĖ
Kėdainių moterų LIONS klubas

Apygardos sekretorės pareigas
antrus metus iš eilės sutiko eiti
VILIJA BUTAITĖ
Kauno M. K. Čiurlionio LIONS klubas

Naujoji valdyba šiemet planuoja suburti išplėstinę valdybą, kurią sudarys tarptautiniai koordinatoriai (GMT, GST, GLT, LCIF ir kt.) bei komitetų pirmininkai atskiroms sritims, kad galėtų apjungti ir įtraukti kuo daugiau LIONS narių, norinčių veikti nacionaliniu mastu, pagal jų kompetencijas – planuojama įsteigti keletą komitetų, kurie labiausiai padės įgyvendinti LIONS tikslus, keliamus ateinančiai LIONS kadencijai.

Mes tarnaujame! Ir tarnaujame visi kartu!