Naujienos

Tarptautinis LIONS prezidentas dr. Jung-Yul Choi Lietuvoje dalinosi žinia: esame stiprūs savo skirtumais

2019 11 14

Būdami LIONS nariais, žmonės tampa draugais. Draugais visame pasaulyje, visuose žemynuose. Bendra labdaringa veikla ir tikslas padėti kitiems greitai suartina. Aukojimas – savo gerumo, savo laiko, savo dėmesio, savo lėšų – daro gyvenimą turtingesnį ir prasmingesnį. Apie tai šį rudenį viešėdamas Lietuvoje tarptautinis LIONS prezidentas dr. Jung-Yul Choi daug kabėjo su Lietuvos LIONS klubų atstovais, diskutavo su Lietuvos LIONS klubų asociacijos valdybos nariais. Interviu su tarptautiniu LIONS prezidentu iš Pietų Korėjos išspausdintas žurnalo „Verslo klasė" 2019 m. lapkričio mėnesio numeryje. Įdomaus skaitymo.