Renginių kalendorius

Tauragės LIONS klubas kviečia į PARAMOS KONCERTĄ

2019 12 06

Pirmą kartą Tauragės LIONS klubas gruodžio 6 d. 18 val. organizuoja Kalėdinį labdaros koncertą Tauragės kultūros rūmuose, kuriame dalyvauja ansamblis SUBTILU-Z.

Koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos diabetu sergantiems Tauragės rajono vaikams.

Ir dar...

Nesvarbu ką groja ansamblis SUBTILU-Z: džiazo, rock, pop ar modernią folk muziką - atlikėjai į savo atliekamą muziką įneša nepaprastai spalvingą stilių. Kiekvienas Subtilu-Z koncertas yra puikios muzikos, geros nuotaikos ir nepriekaištingo stiliaus sinonimas. SUBTILU-Z - spalvingas, stilingas, ekscentriškas ansamblis!

Bilietus galima įsigyti Tauragės kultūros centro kasoje arba asmeniškai teirautis Tauragės Lions klubo narių.