Tauragės Lions suolelio atidengimo šventė

2019 09 18

Rugsėjo 18 d. Tauragės miestą papuošė Tauragės Lions klubo dovana – „Vaisingumo“ suolelis 1+1=3. Klubo nariams gimė idėja gražia akcija prisidėti puošiant miestą ir bent mintimi pakelti Tauragės, Lietuvos demografinę padėtį: išėjus iš Civilinės metrikacijos skyriaus, žmonės ne tik galėtų pasidaryti gražią nuotrauką su Tauragės pasididžiavimu – Pilimi, bet ir prisėdę ant suolelio per artimiausius metus džiaugtis pagausėjusia šeima. Suolelis skirtas ne tik jaunavedžiams, čia gali prisėsti dviese su savo gražiomis idėjomis, o išeiti jau turėdami trečią ar net daugiau.

Suolelio atidengimo šventėje dalyvavo daug garbingų svečių: Tauragės r. savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis, atvyko LIONS valdybos narė Jolanta Gulbinienė, Tauragę mylinti Nijolė Oželytė. Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ narys Eugenijus Šaltis tai progai parašė ir perskaitė savos kūrybos eilėraštį, visus sveikino ir ligoninės akušerijos - ginekologijos skyriaus vedėja Irena Narbutienė.

Sakėme ir sakome: „Gera diena geriems darbams“. Suolelio autorius Tauragės Lions narys kalvis Kęstutis Plyskaitis.