Druskininkų ir Paryžiaus LIONS klubų bendradarbiavimas

2019 03 28

Druskininkų LIONS moterų klubasir Paryžiaus Fontenay LIONS klubas 2019 kovo 9 d. pasirašė bendradarbiavimo ( angl. - Twinning) sutartį.

Druskininkų LIONS moterų klubas dar pernai lankėsi Paryžiuje, susipažino su Paryžiaus Fontenay LIONS klubo nariais ir veikla bei pakvietė bendraminčius iš Prancūzijos apsilankyti Lietuvoje. Šį kovą Paryžiaus Fontenay LIONS klubo atstovai atvyko – aplankė Vilnių, Trakus, Alytų, o labiausiai susižavėjo Druskininkų kurortu.

Partnerystės dokumentu, pasirašytu Druskininkų LIONS moterų klubo prezidentės Danguolės Žūkienės ir Paryžiaus Fontenay LIONS klubo prezidento Gerard'o Couillec, patvirtintas sprendimas domėtis ir gilintis į abiejų klubų siekius bei tikslus, skatinant ir palaikant abipusę toleranciją, pagarbą, prisidedant prie taikos iniciatyvų palaikymo visame pasaulyje.

Druskininkų LIONS moterų klubo prezidentė D. Žūkienė (centre) ir Paryžiaus de Fontenay LIONS prezidentas G. Couillec