Daug gėrio slypi mumyse, tereikia jį pastebėti

2019 01 09

Gražų šventinį 2018-ųjų gruodžio vakarą Druskininkuose, Pramogų aikštėje vykstant miesto eglės įžiebimo renginiui, kurorto gyventojus ir svečius Druskininkų LIONS moterų klubas kvietė už auką vaišintis keksiukais. Tam, kad renginys būtų išties šventiškas, damos pasipuošė krikštatėvių – Alytaus Dzūkijos klubo – prieš 11 metų inauguracijos proga dovanotomis skrybėlėmis.

Akcijos sumanytojos lėšas skyrė trijų našlaičių šeimai – kovą su vėžiu pralaimėjusios moters atžaloms – keturiolika, dešimt ir ketveri metai, tad pagalba buvo labai reikalinga. Po akcijos remiama šeima buvo pakviesta pabendrauti klubo susirinkime. Klubo prezidentė Danguolė Žūkienė ir klubo narės papasakojo, kaip nuoširdžiai žmonės aukojo ir linkėjo šeimai stiprybės, perdavė surinktas lėšas, kalėdines dovanėles bei kvietimus našlaičių globėjomis tapusioms močiutei ir tetai atvykti į klubo labdaros renginį sausio mėnesį.

Keksiukų akcija

Druskininkų LIONS moterų klubo narės su remiama šeima

Prezidentė Danguolė Žūkienė perduoda be mamos likusiam keturiolikmečiui Arnui surinktas lėšas ir dovanėles