Renginių kalendorius

Kauno moterų LIONS klubas kviečia į kiną

2018 11 22

2018 m. lapkričio 22 d., 19 val., Kauno moterų LIONS klubas kviečia į filmo "Širdys" premjerą

Šilto ir nuoširdaus lietuvių kūrėjų filmo „Širdys“ premjera įvyks Kaune, kino centre „Cinamon Lietuva“.

Filmas pasakoja dviejų jaunų žmonių meilės istoriją gana neįprastoje vietoje – sanatorijoje, į kurią važiuoja širdies ligų kamuojami, stebuklo laukiantys paaugliai. Apsuptas talentingais jaunaisiais aktoriais, į kino ekranus sugrįžta ir mylimiausias Lietuvos aktorius Rolandas Kazlas.

Už kino seanso bilietus surinktos paramos lėšos bus skirtos Vaiko Širdies Asociacijai, teikiančiai įvairiapusę paramą šeimoms, auginančioms vaikus su širdies ligomis, po širdies operacijų, transplantacijos, laukiantiems širdies donoro.

„Aš nenoriu būti gyva, aš noriu gyventi…” - šie filmo veikėjos Mildos ištarti žodžiai bene tiksliausiai atspindi pasakojimo esmę. Filmas „Širdys“ yra apie tuos laikus, kai dar nebuvo interneto, mobiliųjų telefonų, Facebook‘o ar Instagram‘o. Kai jausmai buvo grynesni, kai dažniau pakeldavome akis į dangų, kai kitas žmogus tapdavo svarbesnis už viską pasaulyje, kai širdys buvo tikros ir mokėjo plakti vienu ritmu...

Kvietimo kaina – 10 Eur.

Dėl kvietimų kreiptis į klubo nares arba tiesiogine žinute Kauno moterų LIONS klubą Facebook‘o paskiroje.