Baltosios lazdelės diena

2018 10 24

Kėdainių moterų LIONS klubas įgyvendino projektą „Miestas-visiems“.

Kėdainių moterų LIONS klubas pasirūpino, kad akliesiems ir silpnaregiams būtų lengviau judėti mieste. Dvylikoje įstaigų ir prekybos centrų buvo priklijuotos abrazyvinės florescensinės juostos. Ten, kur dėl techninių kliūčių juostų nebuvo galima klijuoti, laiptai padengti specialiosios paskirties dažais. Projektą finansavo Kėdainių rajono savivaldybė (1700 Eur) ir Kėdainių moterų LIONS klubas (600 Eur).

Projekto rezultatus Kėdainių moterų LIONS klubo prezidentė Jūratė Judickienė pristatė Pasaulinei Baltosios lazdelės dienai skirtame šventiniame renginyje. Graži popietė, kurią klubas surengė kartu su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Kėdainių filialu, įvyko Kėdainių Daugiakultūriame centre.

Renginyje dalyvavęs Kėdainių savivaldybės meras Saulius Grinkevičius dėkojo klubui už aktyvią veiklą ir rajone įgyvendinamus prasmingus projektus, o LASS Kėdainių filialo pirmininkė Asta Bobinaitė – rajono vadovams ir klubui už dėmesį regos sutrikimų turintiems žmonėms. Renginio metu buvo galima apžiūrėti silpnaregių darbelių parodą. Susirinkusiems koncertavo svečiai iš Vilkaviškio – ansamblis „Žara“, kėdainiečių ansamblis „Temela“ ir angeliško balso atlikėja iš Klaipėdos Vaida Bukauskaitė. Po koncerto dalyviai vaišinosi kava, arbata ir skanėstais, kuriuos iškepė Kėdainių profesinio rengimo centro moksleiviai ir mokytojai.