Renginių kalendorius

Nidos LIONS klubas kviečią į talką

2018 05 05
Sveiki Lietuvos Lions seserys ir broliai !
Sveika Neringos bendruomene!

Tęsdami pernai pradėtus darbus, kviečiame ir šiais metais gegužės 5 d. atvykti į Kuršių Nerijoje organizuojamą talką – Lietuvos Lions klubų susitikimą ir susipažinimą su Neringos bendruomene. Galima bus pasirinkti – atkasti vėtrų ( Sominčio, Jūrinio , Šakšinio ) užpustytus takus ir laiptus pajūrio kopose, grėbti pjuvenas ir šakų likučius ... Bus ir intrigos...

Neskirstome darbus į „moteriškus“ ir „vyriškus“. Reikia atsivežti kastuvus ar „šiūpelius“ ir grėblius. Ką atsivešit , su tuo darbo įrankiu ir dirbsite. Apranga darbinė. Reikia atsivežti darbines pirštines. Renkamės 11.00 val. prie Gintaro įlankos Juodkrantėje. Susirinkimas gali būti arba šiauriau, arba piečiau Gintaro įlankos, bus ženklas prie kelio.

Laikas 11.00 val., kad galėtų atvažiuoti dalyviai ir iš toliau.
11.00 – 11.45 val. Arbata, kava atvykusiems, susipažinimas.
11.45 val. - Startas į gerų veiklų įgyvendinimą.
14.30 – 15.10 val. Veiklų aptarimas (pažintinis pasivaikščiojimas su Kuršių Nerijos nacionalinio parko direktore, Nidos Lions klubo seserim Aušra Feser.)
16.30 – 18.30 val. Nuostabiausia suneštinė „liūtiška“ vakaronė pajūrio lauko stovykloje „Baravykynėje“.
Vakaronės metu įvyks improvizuotas paveikslų aukcionas .Kas buvo pernai – tai ta pati vieta.
Galima atvažiuoti penktadienį. Galima išvažiuoti sekmadienį. Lauksim Jūsų pasiūlymų.
Tai būtų bendras įvairių Lietuvos Lions klubų renginys. Gamtos tvarkymas, saugojimas įeina į Lions judėjimo veiklą.

Geriau pažintumėm vieni kitus, padirbėtumėm, pabendrautumėm.

Organizatoriams labai svarbu žinoti dalyvaujančių talkoje kiekį. Prašome iki 2018 m. gegužės 3 dienos pranešti apie savo dalyvavimą. Visų labai laukiame. Nidos Lions klubo vardu – prezidentas Aurelijus Armonavičius
8 686 65242, aurelijus@elch.lt.