Sveikinimai naujai 2018-2019 m. Lietuvos LIONS klubų apygardos valdybai

2018 03 29
2018 m. kovo 24 d. Kaune Lietuvos LIONS klubų asociacijos metinėje konferencijoje išrinkta Lietuvos LIONS klubų apygardos D-131 naujoji valdyba, kuri oficialiai darbą pradės nuo 2018 m. liepos 1 d. Valdybos nariai yra iš devynių skirtingų LIONS klubų (šiuo metu Lietuvoje „liūtai“ yra susibūrę į 31 klubą), todėl turės galimybę dalintis įvairiomis patirtimis.

Naujieji valdybos nariai planuoja aktyviai bendradarbiauti su LIONS klubų nariais, keistis žiniomis ir patirtimi, ieškoti prasmingų partnerysčių, plačiai skleisti žinias apie LIONS judėjimą, auginti narių skaičių ir atlikti pačią tauriausią geros valios misiją, kurią lydi neprilygstamas LIONS šūkis „Mes tarnaujame“ (angl. „We serve“). Tai priežastis, kodėl mes esame, šiame šūkyje sutalpinta visa mūsų lionizmo veiklos prasmė.

Pasaulinis LIONS judėjimas pernai šventė svarbų įvykį - 100 metų tarnystę žmonijai, šios nepaprastos  istorijos niekas neištrins. Naujoji Lietuvos LIONS klubų apygardos valdyba kartu su savo broliais ir sesėmis „liūtais“ visame pasaulyje pradės naują LIONS judėjimo šimtmetį. LIONS prisiima naujus iššūkius ir naujas galimybes tarnauti kitiems. Dabar metas planuotis, kad netrukus imtumės naujų kilnių darbų. Pagalvokime visi kartu, kaip mes „liūtai“ galime keisti savo bendruomenių gyvenimus. Mūsų visų bendra galia mus sujungia, parodo tikslą. Ir nieko nėra neįmanomo.

Gero starto į naują lionizmo šimtmetį visiems Lietuvos LIONS klubams! Bendrausime, susitiksime, kartu tobulėsime ir tarnausime.

Nuotraukos rašo istoriją - iš kairės į dešinę:

Jolanta Gulbinienė (Kauno Čiurlionio LIONS klubas), Kazimieras Rimeikis (Kauno LIONS klubas), 2018-2019 m. gubernatorius Gintautas Piragius (Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubas), II vicegubernatorė Daiva Grikšienė (Šiaulių moterų LIONS klubas), I vicegubernatorius Almantas Pėstininkas (Kauno Tauro LIONS klubas), Sigita Skarupskienė (Kėdainių moterų LIONS klubas), Andrius Stasiukynas (Alytaus Dzūkijos LIONS klubas), Laimutė Šulinskienė (Jurbarko LIONS klubas). Nuotraukoje nėra, bet valdyboje dirbs ir Violeta Tylienė (Vilniaus moterų LIONS klubas).