Renginių kalendorius

Vilniaus Karaliaus Mindaugo LIONS klubas kviečia į labdaros koncertą

2017 05 11

Savo unikalia charizma, ugningu temperamentu ir išskirtine technika garsiausiose pasaulio koncertų salėse publiką užburiantis fortepijono virtuozas Alexander Paley grįžta į Lietuvą ir praleis vakarą su muzikos gerbėjais.
Koncerto metu skambės maestro atliekami J. Brahms, F. Mendelssohn,F. Chopin, F. Liszt   kūriniai. Muzikos gurmanams paruošta ir premjera - Alexander Paley kartus su žmona, pianiste Peiwen Chen keturiomis rankomis atliks lietuvių autorės Loretos Narvilaitės kūrinį „Alpių traukinys“.

Už koncerto bilietus surinktos lėšos bus skirtos socialinio ir emocinio ugdymo programų knygoms įsigyti, kurios padės vaikams ir mokytojams mokytis taisyklių ir metodų, kaip atsispirti netinkamam elgesiui  tarp bendraamžių ir emocijų valdymo. Šie įgūdžiai yra svarbūs smurto ir žalingų įpročių prevencijai.
Koncertą organizuoja Vilniaus Karaliaus Mindaugo LIONS klubas, kuris pakvietė maestro prisidėti gelbėjant jaunus, paklydusius žmones nuo alkoholio, narkotikų ir smurto. A.Paley pritaria šiai švietėjiškai misijai ir mano, kad tai yra labai gera iniciatyva.

Šiuo labdaros renginiu Vilniaus Karaliaus Mindaugo klubas prisideda prie Lietuvos Prezidentės D. Grybauskaitės paskelbtos akcijos „Už saugią Lietuvą“.

Koncerto programa:
J. Brahms 3 intermezzi op.117.
F. Mendelssohn 3 Etudes op 104 bis.
F. Chopin 3 grand valses brilliantes
L. Narvilaite „Alpių Traukinys“ (the Alps'train) for one piano four hands with Peiwen Chen (Vilnius premiere) intermission
F. Liszt  „Hungarian  Rhapsodies“ no 2,no 6 no 9 no 12 no 13.