Renginių kalendorius

Kasmetinė eilinė LIONS klubų konferencija

2017 03 04
Lietuvos LIONS Apygardos Valdybos nariai, klubų Prezidentai, konferencijos delegatai
2017 m. vasario 3 d. Vilnius

Kviečiame Jus į Lietuvos LIONS klubų Apygardos D -131 eilinę konferenciją, kuri įvyks 2017 m. kovo 4 d Palangoje.

Konferencijos vieta: Viešbutis "Palangos Vėtra", Daukanto g. 35 / S. Dariaus ir S. Girėno g. 17,
LT-00135 Palanga

Čia rasite Konferencijos darbotvarkę

Prisegu darbotvarkę. Po konferencijos visi jos dalyviai kartu su savo šeimos nariais yra kviečiami pabendrauti prie vyno taurės.

Primenu, kad kiekvieną klubą privalo atstovauti vienas delegatas, išrinktas klubo susirinkime. Delegatas privalo turėti protokolą arbą jo išrašą dėl jo delegavimo balsuoti konferencijoje.

Taip pat primenu, kad kiekvienas klubas gali ir turi :) siūlyti savo kandidatą į valdybą. Prašau iš anksto (iki vasario 17 d.) atsiųsti man kandidato CV bei protokolo išrašą, kuriame kandidatas yra patvirtintas. Konferencijoje privalu turėti kandidato duomenis, t. y. vardą, pavardę, asmens kodą, gyv. adresą. Duomenys yra reikalingi Juridinių asmenų registrui, jei klubo kandidatas bus išrinktas į valdybą.

Kiekvienas klubas gali siūlyti kandidatus į Revizijos komisiją.

Taip pat labai prašau visų klubų atvežti į konferenciją man savo visų naujų pareigūnų kontaktinius duomenis (būtinai e-pašto adresą bei tel. numerį) arba atsiųsti iš anksto e-paštu, jei šie pareigūnai jau yra išrinkti.

Labai prašau visų klubų registruoti savo naujus pareigūnus MyLCI paskyroje arba siųsti PU101 formą formoje pateiktais adresais. Naujus pareigūnus privalote įregistruoti iki gegužės 15 dienos.

Lions klubų asociacijos

Atsakingoji sekretorė