Nauji klubų nariai

Nauji mūsų LIONS klubų nariai

Tauragės LIONS klubo nariais tapo: Rolandas Dirgėla, Donatas Dirginčius, Valdas Gečas, Toma Grabauskaitė, Linas Grigalavičius, Laurynas Jarutis, Tadas Jarutis, Dovydas Kaminskas, Asta Kondrotienė, Valdas Latoža, Kęstutis Patašius, Rūtenis Paulauskas, Kęstutis Plyškaitis, Vytautas Remeikis, Laimonas Rimkus, Aivaras Skarbalius, Vidas Stasaitis, Diana Vaitiekienė, Sandra Triukaitė-Valinčienė, Arūnas Vladička, Lijana Zinkevičienė. SVEIKINAME!

Ukmergės LIONS klubo nariais tapo: Ramunė Bakučionienė, Gintautas Barzda, Aurelijus Deviatnikovas, Tomas Džiugas, Rokas Galvonas, Raimonda Grumadaitė, Henrikas Ivanauskas, Vaidotas Kalinas, Nerijus Kaušas, Raimondas Navickas, Agnė Tevelytė-Petronienė, Diana Pipcevičiūtė, Audrius Poška, Nijolė Pukėnaitė, Renata Racickienė, Aušra Rodzevičienė, Elena Šemetienė, Giedrius Vaičaitis, Daiva Varzgalienė, Darius Žitkauskas. SVEIKINAME!

Alytaus moterų LIONS klubo narėmis tapo: Giedrė Aldonienė, Rita Arbačiauskienė, Indra Blaškevičiūtė, Marytė Dabravolskienė, Renalda Kučinskaitė, Lina Juonytė-Leonovičienė, Asta Pilypaitė, Gitana Pranckienė, Virginija Preikšienė, Rita Sabaitė, Raimonda Šilalienė, Sigita Stasiukynienė, Virginija Stravinskienė, Rasa Šulskienė, Solveiga Truncienė, Rasa Ulinauskienė, Rasa Urbanavičienė, Giedre Urkienė, Rasa Vitkauskienė, Eglė Volungevičienė, Giedrė Volungevičienė. SVEIKINAME!