Nariai, kuriais didžiuojamės

PROJEKTAS „LIONS NARIAI, KURIAIS DIDŽIUOJAMĖS“

Lietuvoje veikiančią LIONS asociaciją sudaro 34 LIONS klubai, vienijantys 673 narius. Mūsų nariai – neeilinės, entuziastingos, daug profesiniame ir asmeniniame gyvenime pasiekusios asmenybės, kurias jungia stiprios vertybės – kurti ir puoselėti visuomenės savitarpio supratimą, ypatingą dėmesį skiriant pilietinei, kultūrinei, socialinei ir moralinei bendruomenės gerovei bei skatinant geros valios žmones elgtis altruistiškai – tarnauti visuomenei, nesitikint materialinės naudos sau, dalyvauti savanoriškoje bei visuomeninėje veikloje laikantis aukštų etinių verslo, asmeninio ir profesinio gyvenimo standartų.

Asociacija įgyvendina projektą „LIONS nariai, kuriais didžiuojamės". Šiame skyriuje rasite interviu su mūsų nariais, kuriuose jie dalinasi mintimis apie altruizmą, filantropiją. Taip pat rasite ir įdomios informacijos apie jų profesinius bei asmeninius pasiekimus, jų laisvalaikį bei kas juos įkvepia būti LIONS organizacijos dalimi.

#ĮkvepiančiosLIONSasmenybės #LIONSnariubūtiverta