Vilniaus LIONS moterų klubas

Klubas renkasi kiekvieno mėnesio antrąjį ir ketvirtąjį pirmadienį.

Susirinkimų vieta: viešbučio „Holiday Inn“ konferencijų salė, Šeimyniškių g. 1, Vilnius.

Inauguruotas: 2011 m. gegužės 7 d., inauguravo Šiaulių moterų LIONS klubas.

Kontaktai: tel. +370 672 26808, el.p.  lionsmoteruklubas@gmail.com

2017-2018 m. prezidentė – Jūratė Venckauskaitė.

Narės: Edita Raguckienė, Daiva Laugalienė, Violeta Tylienė, Ilona Skiparienė, Vida Dobiliauskienė, Vaidutė Stundžaitė-Bružienė, Lina Vyšniauskienė, Ana Treščina, Violeta Soloveičikė, Aura Pavarinienė, Renata Babičiūtė, Asta Gerdauskaitė, Jūratė Venckauskaitė, Edita Rakauskienė, Erika Šatinskė.

Ankstesnės prezidentės: Lina Vyšniauskienė (2011-2012), Audronė Ranonytė (2012-2013), Vaidutė Stundžaitė-Bružienė (2013-2014), Edita Raguckienė (2014-2015), Ana Treščina (2015-2016), Violeta Tylienė (2016-2017).

Veikla

Nuolat remiame Nemenčinės vaikų globos namus  (VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“), www.vpscentras.lt

Klubas yra ilgametis tarptautinės Kalėdų labdaros mugės ( www.iccb.lt ) strateginis partneris. Per mugę su klubo narėmis galima pabendrauti stende „Angel Boutique“. Kasmet šiai mugei renkame, gaminame ir prašome aukoti angelus bei kalėdines dovanas. Visos surinktos lėšos patenka į bendrą mugės fondą ir atitenka bendrai parinktiems paramos gavėjams.

Puošiame Vilniaus universiteto Santariškių klinikų aplinką želdiniais.

Teikiame pagalbą Lietuvos sutrikusios klausos vaikų ikimokyklinio ugdymo centrui.

Nuo 2015 m. rudens pagalbą šiam centrui pradėjo teikti ir mūsų klubo partneris Italijos Copertino Solento LIONS klubas.

Nuo 2015 m. balandžio 17 d. klubas dalyvauja tarptautinėje LIONS klubų-dvynių programoje kartu su Italijos Copertino Solento LIONS klubu.

Vilniaus LIONS moterų klubas dar yra rėmęs ir teikęs pagalbą šiems paramos gavėjams:

Trakų rajono šeimyninio modelio berniukų ir jaunuolių  globos namams (VšĮ „Šv. Jono vaikai“, www.svjonovaikai.lt ),

Be tėvų globos likusių nepilnamečių motinų ir jų vaikų globos namams „Užuovėja“  (veikia Vilniuje, Naujosios Vilnios rajone, www.uzuoveja.lt),

Daugiafunkciniam neįgaliųjų vaikų raidos ir terapijų centrui (Socialinės raidos ir reabilitacijos centras „Avevitus“, www.avevitus.com ),

Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Vaikų ligų klinikoms,

Neįgaliųjų Naujajam teatrui ( www.naujasisteatras.lt ) ,

Atskiroms šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus.