LIONS šeimos narystės programa

LIONS šeimos narystės programa taikoma šeimos nariams, kurie:

1) yra LIONS klubo nariai;

2) tarnauja tame pačiame LIONS klube;

3) gyvena kartu (veda bendrą namų ūkį);

4) yra susiję giminystės ryšiais.

Mokesčiai

Pirmasis šeimos narys moka visą tarptautinį mokestį (43 JAV dolerius), kiti šeimos nariai (iki trijų) moka pusę mokesčio sumos (21,50 JAV dolerių). Visi šeimos nariai moka vienkartinį stojimo mokestį (25 JAV dolerius) arba čarterio mokestį (30 JAV dolerių).

Registracija

Klubo sekretorius(-ė) turi užpildyti specialią formą (Family Unit Certification Form) ir pateikti ją kartu su mėnesio ataskaita (MMR) arba pateikti informaciją MyLCI (čia galite pažiūrėti filmuką, kaip užregistruoti šeimos narį MyLCI).

Išregistravimas

Jeigu norite pašalinti šeimos narį, pirmiausiai reikia pašalinti šeimos nario statusą MyLCI. Kaip tai padaryti, pažiūrėkite filmuką.