Lions šeimos narystės programa

LIONS ŠEIMOS NARYSTĖS PROGRAMA

LIONS šeimos narystės programa taikoma šeimos nariams, kurie yra (1) LIONS klubo nariais (2), tarnauja tame pačiame LIONS klube, ir (3), gyvena kartu (veda bendrą namų ūkį), (4) yra susiję giminystės ryšiais.

Mokesčiai

Pirmasis šeimos narys moka visą tarptautinį mokestį (US$43), kiti šeimos nariai (iki trijų) moka pusę mokesčio sumos (US$21.50). Visi šeimos nariai moka vienkartinį įstojimo (US$25) arba čarterio (US$30) mokesčius.

Registracija

Klubo sekretorius(-ė) privalo užpildyti tam skirtą formą (Family Unit Certification Form) ir pateikti ją kartu su mėnesio ataskaita (MMR) arba pateikti informaciją MyLCI (čia galite pažiūrėti filmuką, kaip užregistruoti šeimos narį MyLCI).

Pašalinimas

Jeigu norite pašalinti šeimos narį, pirmiausiai privalote pašalinti šeimos nario statusą MyLCI. Kaip tai padaryti žiūrėkite filmuką.