LIONS Clubs International Lietuvoje tarptautiniai atstovai

Tarnystės paslaugų koordinatorius (Global Service Team Chairperson (GST)) - Virginijus Jasaitis, el. p. virgis@sks.lt)

Narystės koordinatorius (Globl Membership Team Chairperson (GMT)) - Andrius Stasiukynas, el. p. andrius@snowarena.lt)

Lyderystės koordinatorė (Global Leadership Chairperson (GLT)) - Jolanta Gulbinienė, el. p. guljola@gmail.com)

Jaunimo mainų ir stovyklų koordinatorius (Youth Exchange Chairperson) - Tomas Grigas,el. p. tomas@vilniuslions.lt)

LCIF atstovasLietuvoje - Kazimieras Rimeikis el. p. misevicius.r@gmail.com)

Baltijos šalių LIONS koordinatorius Lietuvoje (Baltic Sea LIONS Chairperson) - Virginijus Jasaitis, el.p. virgis@sks.lt

VšĮ LIONS Quest Lietuva - Linas Slušnys, el. p.  linas.slusnys@lions-quest.lt) ir Daiva Šukytė,  el. p. daiva.sukyte@lionsclubs.lt)