Lions Clubs

Kauno LIONS klubas skyrė finansavimą plaukikams


Lenkijos mieste Ščecine tris dienas vyko Lenkijos atviras žiemos žmonių su negalia plaukimo čempionatas. Jame dalyvavo keturi Kauno centro sporto mokyklos sportininkai, turintys regos negalią: Mindaugas Dvylaitis, Oksana Dobrovioslkaja, Žygimantas Matusevičius ir Paulius Ašmontas. Be jų čempionate dalyvavo daugiau kaip 250 dalyvių iš viso pasaulio. Varžybos vyko puikiame 50 m olimpiniame baseine.

KSCM auklėtinė Oksana Dobrovolskaja buvo du kartus antra savo silpnai reginčių plaukikių grupėje, plaukdama  50 ir 100 m krūtine. Mindaugas Dvylaitis pagerino 100 m krūtine Lietuvos rekordą (1.28, 34 sek). Ir vėl įvykdė RIO parolimpinių žaidynių B normatyvą.

Gerai varžybose pasirodė ir keturiolikmetis regėjimo negalią turintis Paulius Ašmontas. Jis pagerino savo rezultatą ir įgavo daug patirties dalyvauti tarptautinėse varžybose. Žygimanas Matusevičius buvo gero, intelektualaus komandos klimato iniciatorius, nors jam nepavyko pasiekti asmeninių rekordų, bet “pakėlė jo apetitą” dalyvauti Europos čempionate. 

Plaukikai neturėjo daug laiko pramogoms, bet rado minutėlę susipažinti su miestu, kitų šalių sportininkais, bendravo su jais, patobulino savo anglų kalbos įgūdžius.

KCSM plaukikai, turintys regos negalią, ir jų trenerė Birutė Statakevičienė nuoširdžiai dėkojo Kauno LIONS klubui už plaukikams suteiktą galimybę dalyvauti šiose varžybose.

Turite klausimų?

©

Lietuvos LIONS klubų asociacijos rekvizitai:


Adresas: Aguonų g. 7-6, 03213 Vilnius

Juridinio asmens kodas: 300082146

El. paštas: cs@lionsclubs.lt

Sąskaitos Nr. LT123500010002249247

SWIFT kodas: EVIULT21XXX

Banko kodas: 35000, „Paysera LT“, UAB

Kviečiame geros valios žmones prisidėti prie kilnių LIONS veiklos tikslų ir aukoti. Dėkojame už Jūsų gerumą.