Apie LIONS

Tarptautinė LIONS klubų asociacija (Lions Clubs International) - didžiausia, aktyviausia ir reprezentatyviausia visuomeninė klubinė organizacija pasaulyje. Šiuo metu daugiau kaip 200 šalių veikia 47000 LIONS klubų, jie vienija virš 1,42 milijono narių.

Pavadinimas LIONS - tai angliškų žodžių "Liberty" (laisvė), "Intelligence" (intelektas), "Our Nations Safety" (mūsų tautų saugumas) pirmųjų raidžių santrumpa. LIONS - lietuviškai reiškia "liūtai", todėl dažnai klubų nariai taip ir vadinami.

LIONS organizacijos ženkle yra pavaizduotos dvi į priešingas puses - praeitį ir ateitį - žvelgiančios liūtų galvos.