Alytaus LIONS moterų klubas

„Kad ir kokį darbą darytum, daryk su meile. Pajusi džiaugsmą.
O jei be meilės, dėl „pliusiuko“, – nė nepradėk, nieko iš to nebus.
Juk visa, kas pasaulyje padaryta gražaus, padaryta iš meilės.“
Tėvas Stanislovas

Lietuvai švenčiant 100 metų sukaktį, 20 aktyvių Dzūkijos moterų įsteigė Alytaus LIONS moterų klubą. Moteris suvienijo siekis prasmingai tarnauti savo šaliai ir žmonėms. Stiprūs esame tiek, kiek stiprūs esame kaip bendruomenė. Matyti kito skausmą, ištiesti gerumo ranką, dalytis nelaukiant grąžos atgal – tai pamatinės vertybės, vienijančios geriems darbams susibūrusias moteris. Jei nori pakeisti pasaulį – pradėk nuo savęs.

Klubas renkasi kas antrą trečiadienį.

Susirinkimų vieta: viešbutis-restoranas „Dzūkijos dvaras“, Tarzanijos g. 1, Radžiūnų km.

Klubas inauguruotas: 2018 m. rugsėjo 7 d., inauguravo („krikštatėviai“) Alytaus Dzūkijos LIONS klubas ir Druskininkų LIONS moterų klubas („krikštamotės“).

Kontaktai: +370 606 32542.

El. paštas:lions.alytus@gmail.com

FB paskyra: Alytaus LIONS moterų klubas

Prioritetinė veikla: aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Alytaus miesto ir rajono skyriaus rėmimas ir vaikučių su regos negalia globa ir rėmimas; sunkiomis onkologinėmis ligomis ir diabetu sergantys vaikai.

2018 - 2019 m. prezidentė Rita Sabaitė

viceprezidentė - Rasa Urbanavičienė

iždininkė - Virginija Stravinskienė

sekretorė - Virginija Preikšienė

tail twister - Rita Arbačiauskienė

Klubo narės: Giedrė Aldonienė, Rita Arbačiauskienė, Indra Blaškevičiūtė, Renalda Kučinskaitė, Lina Juonytė, Asta Pilypaitė, Gitana Pranckienė, Virginija Preikšienė, Rita Sabaitė, Sigita Stasiukynienė, Virginija Stravinskienė, Raimonda Šilalienė, Rasa Šulskienė, Solveiga Truncienė, Rasa Ulinauskienė, Rasa Urbanavičienė, Giedrė Urkienė, Rasa Vitkauskienė, Eglė Volungevičienė, Giedrė Volungevičienė.