2018-2019 m. gubernatorius Gintautas Piragius

Sveikinimo žodis LIONS nariams

2018-2019 m. sezoną LIONS judėjimas visame pasaulyje skelbia šūkį „Virš horizonto!”. Tai rodo LIONS organizacijos aktyvumą, veržlumą ir nesiblaškymą – kryptingą visuomeninį darbą.

LIONS ir toliau veikia penkiose prioritetinėse srityse: pagalba žmonėms su regėjimo negalia, sergantiems diabetu ir onkologinėmis vaikų ligomis, skurdo mažinimas ir aplinkos apsauga. Keičiasi tik tai, kad LIONS veikloje atsiranda vis daugiau atvirumo, viešumo. Klubų tarpusavio bendradarbiavimas ir LIONS narių vienybė sukuria dar didesnę jėgą, kuri leis mums su džiaugsmu ir pasididžiavimu imtis naujų gerų darbų bei tęsti pradėtuosius.

Tarptautinė LIONS klubų asociacija aktyviai palaiko 2018-ųjų vasarą JAV pristatytus Lietuvos LIONS klubų valdybos veiklos planus. Pasauliniame kontekste Lietuvai dabar itin palankus metas – naujoji tarptautinė LIONS prezidentė islandė Gudrun Bjort Yngvadottir Lietuvą žino, supranta ir tiki, kad būtent mažos šalys turi didelį potencialą!

Visada prisiminkime, kad kiekvienas iš mūsų esame vertingi ir pavieniui galime daug nuveikti, bet drauge su klubo bičiuliais įgyvendinti geras idėjas yra smagiau, lengviau ir prasmingiau.

Lionizmo veikla stiprėja kartu su kiekvieno nario atsinešta patirtimi. Esu tikras, kad 2018-2019 m. susitiksime dar ne kartą – susipažinti, pasitarti, padirbėti, pasidžiaugti ir atšvęsti mažas-dideles mūsų visuomeninės tarnystės pergales!

Gintautas Piragius

Lietuvos LIONS klubų apygardos D-131