2016-2017 m. gubernatorė Daiva Šorienė

Galimybė susipažinti su kitų šalių Lions judėjimo atstovais, išgirsti naujų įkvepiančių istorijų apie sėkmingai įgyvendintus paramos projektus visame pasaulyje suteikė naujų idėjų apie tai, kaip mes, Lietuvos Lions klubų nariai, galime aktyviau prisidėti prie  pagalbos teikimo tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

Lions judėjimo šūkis – “Where there's a need, there's a Lion.” (Ten, kur reikia pagalbos, ten yra Lions narys)-įgauna dar aiškesnę prasmę. Tarnaudami mes visi galime padaryti pasaulį geresnį.

Visų mūsų Lietuvos Lions klubų narių laukia ypatingi Lions judėjimo gyvavimo 100 metų minėjimo metai.Per šiuos 2016-2017 metus visi klubų nariai  turėsime istorinę galimybę prisidėti prie bendro pasaulinio Lions judėjimo tikslo ir  iki 2017 metų Lions šimtmečio minėjimo suteikti paramą 100 milijonų pasaulio žmonių.

Mes kartu tikrai tai galime!

100-tasis Pasaulinis LIONS judėjimo prezidentas, teisininkas iš JAV Bob Corlew kviečia visus Lions judėjimo narius “New mountains to climb”(įveikti naujas viršukalnes). Kiekvienas socialinis projektas, pagalba vietinei bendruomenei, suteikta parama akliesiems ir silpnaregiams, pamaitintas alkstantis -tai vis naujos “kalnų viršūnės”, kurias įveiksime per šiuos ypatingus, 100 metų tarnavimo visuomenei, metus.